22 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Line TV Frekans Bilgileri

Bursa merkezli Line TV kanalının uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz içeriğimizdeki frekans değerleri ile Line TV’yi Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

LİNE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Line TV
Alış Frekansı:12.524
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:22.500
FEC Rate:2/3
Line TV Bursa merkezli yaptığı yayınlarında haber, spor, gündem, siyaset ve kültür – sanat gibi birçok konuya yer vermektedir. Bursa şehri ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olduğu gibi Bursa merkezli TV kanalları sayı açısından diğer şehirlere göre önemli bir fark atıyor. Bursa Line TV frekansı bilgileri sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Line TV yayınlarını ücretsiz ve yüksek görüntü kalitesi eşliğinde Türksat 4A uydusundan izleyebilmeniz için Tablodaki Line TV kanal frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girmeniz gerekmektedir. Siz de Bursa hakkında en son gelişmelere ulaşmak istiyorsanız, Line TV’nin bu talebinizi büyük ölçüde karşılayacağını söyleyebiliriz.

LİNE TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA


Line TV Türksat 4A frekans değerlerine yer verdiğimiz içeriğimiz üzerinden ayrıca Bursa’da yayın yapan kanalın Türksat uydusundan izleme konusundaki problemlerinizi de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. 

Ayrıca bu yayınımızı düzenli olarak takip ederek Line TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: