22 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Lifetime Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Lifetime Channel TV’nin kanal frekans bilgilerine bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte Lifetime TV frekans değerleri:

LİFETİME TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Lifetime Channel
Alış Frekansı:12.089
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:4.400
FEC Rate:5/6
Lifetime TV hem yayın politikası, hem de Türkiye’deki yayıncılık hikayesi açısından bir hayli farklı bir TV kanalı görüntüsü çiziyor. Dünya çapında bilinen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen Lifetime Channel Türkiye’de şifresiz olarak izleyicileri ile buluşmaktadır. Bu açıdan bakıldığında Dünya’da Lifetime TV’nin şifresiz olarak yayın yaptığı tek ülkenin Türkiye olduğunu söyleyebiliriz. Lifetime TV uydu frekansı bilgilerini kullanarak kanalı şimdi Türksat 4A ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Lifetime TV yayınlarında daha çok kadın ağırlıklı yapımlara yer vermektedir. Haftaiçi lifestyle ve dizi yayınlarına yer veren kanal hafta sonu ise TV’de ilk kez yayınlanan sinema filmlerini izleyicilerine sunmaktadır. Lifetime TV frekans bilgileri yukarıdaki tabloda sizlerle paylaşılmıştır. Kanalın yayınlarını izlemek için bu frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

LİFETİME CHANNEL YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA


Lifetime TV kanal frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden kanalı Türksat uydusundan izlemenize engel olan sorunları da bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Lifetime TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

7 yorum:

 1. Beko kendinden uydulu tv var Frekansları giriyorum bu frekans mevcut diyor eklemiyor ama kanallar arasında yok nasıl ekleyelim bilirim

  YanıtlaSil
 2. frekansı girdikten sonra o frekansta tarama yapmanız lazım. elle girerseniz frekans yetmez video pid 4851 Auio pid 4951 PCR pid 4851 şeklinde diğer bilgileride girmelisiniz. ekli diyorsa manuel aramada ekli olanı bulun ve tekrar aratın.

  YanıtlaSil
 3. F2 Gold uydu alıcısı var Her türlü denedim çıkmıyor hiçbir şekilde arama yapmıyor Neden

  YanıtlaSil
 4. Yeni tp eklemeye çalıştım "zaten var" diyor ama 11976 yı gösteriyor. bende 11976 tp yi silip yeniden 11977 H 27500 olarak girip yeniden tarama yaptırdım

  YanıtlaSil
 5. 11977 H 27500 yabancı yayın yapıyor. Türkçe yayını bulamıyorum.

  YanıtlaSil