22 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Lalegül TV Frekans Bilgileri

Son dönemin ilgi çeken kanalı Lalegül TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden kanal frekans bilgilerini kullanarak seyredebilirsiniz. İşte Lalegül TV frekans bilgileri:

LALEGÜL TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: LALEGÜL TV
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Lalegül TV özellikle dini konularda daha fazla bilgi sahini olmak isteyen ve dini sohbetleri dinlemek niyetinde olan kişilerin büyük bir rağbet göstererek izledikleri kanallardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Cübbeli Ahmet Hocaefendi olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün sohbetlerinin ciddi bir ilgi gördüğü Lalegül TV’yi Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Türksat 4A üzerinden seyredebilirsiniz. Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda Lalegül TV uydu frekansı değerleri yer almaktadır. Tablodaki bu TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Lalegül TV yayınlarını takip edebilirsiniz. Siz de Lalegül TV’yi Türksat uydusundan izlemek istiyorsanız hemen sizlerle paylaşmış olduğumuz uydu parametrelerini kullanın.

LALEGÜL TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA

Lalegül TV frekans bilgilerini siz takipçilerimizle paylaşmış olduğumuz bu içeriğimiz üzerinden yorum yapma alanını kullanarak Lalegül TV yayınlarını Türksat 4A’dan izlemenize engel olacak sorunlarınızı da bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Lalegül TV kanal frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: