17 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kral TV Frekans Bilgileri

Türkiye'nin müzik kanalı Kral TV'nin frekans bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A üzerinden seyredin, en sevilen sanatçıların eserlerini Kral TV kalitesiyle seyredin.

KRAL TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kral TV
Alış Frekansı:12.015
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Kral TV kurulduğu ilk dönemde Türkiye müzik tarihine adeta damga vuran bir popülarite kazanmış ve neslin Kral TV ile büyümesine neden olmuştu hatırlanacağı gibi. Bu dönemde gerek ünlü VJ'leri gerekse de Kral TV Müzik Ödülleri ile hiç gündemden düşmek bilmeyen kanal halen ülkemizin en popüler müzik kanallarının başında geliyor. Eğer siz de en sevdiğiniz sanatçıların, en beğenilen eserlerini Kral TV'de seyretmek istiyorsanız Kral TV'nin Türksat 4A frekans bilgilerini kullanabilirsiniz. Kral TV'nin uydudaki kanal frekansı bilgileri yukarıda sizlerle paylaşmı olduğumuz tabloda yer almaktadır Bu bilgileri kullanarak kanalın yayınlarını izleyebilirsiniz.

KRAL TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Kral TV'nin yayın frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalla alakalı soru ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kanalın en güncel uydu frekansı değerlerine ulaşmak için Kral TV frekans içeriğimizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. 

0 yorum: