17 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kral Pop TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan Kral Pop TVnin uydu frekansı bilgilerini kullanın, pop müziğin en sevilen örneklerini, klipler eşliğinde izleyin. İşte Kral Pop TV frekans değerleri:

KRAL POP TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kral Pop TV
Alış Frekansı:12.015
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Türkiye'de herhalde kime sorarsak soralım, TV'de müzik kanalı deyince akla ilk gelen kanallarında başında Kral müzik ailesi gelir. Kral Pop TV de kanalın pop müzik dinlemek isteyenler için sonradan kuruluşu gerçekleştirilen bir TV kanalı olarak kurularak yayın hayatını sürdürdü. Siz de eğer en sevilen sanatçıların, en popüler şarkılarını en iyi klipler eşliğinde dinlemek istiyorsanız Kral Pop TV yayınlarını takip edebilirsiniz. Kral Pop TV frekans bilgileri üst kısımda yer alan tabloda sizinle paylaşılmıştır. Tabloda TV frekansı bilgilerini kullanarak Kral Pop TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden takip edebilirsiniz. 

KRAL POP TV TÜRKSAT 4A UYDUNDA

Kral Pop TV'nin uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın kanal frekansı bilgileri ile ilgili soru ve önerilerinizi de bizlere iletişim formu alanından ulaştırabilirsiniz.

 Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kral Pop TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: