21 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Köy TV Frekans Bilgileri

Köy TV yayınlarını TV frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A uydusu üzerinden takip edin, tarımla ilgili tüm merak ettiklerinize anında ulaşın, emeğiniz karşılığını hakkıyla elde edin.  

KÖY TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KÖY TV
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Köy TV yayına başladığı günden bu yana özellikle kırsal alanda yaşayan ve çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımız tarafından büyük bir ilgiyle karşılaştı. Bilindiği gibi ülkemizde tarımla ilgilenenlerin en büyük sorunlarının başında verimsiz tarım gelmektedir. Modern tarım tekniklerinden uzak bir biçimde yapılan tarımcılık, çiftçiye yaptığı emeğin karşılığını vermediği gibi, toprakta da geri dönüşü zor hasarların meydana gelmesine neden olabiliyor. Köy TV bu bakımından incelendiğinde aslında bir bakıma da kamu yararı sergiliyor. Köy TV’de modern tarım teknikleri dışında, tarımcılıkla uğraşanları doğrudan veya dolaylı yoldan ilgilendiren tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz. Köy TV frekans bilgileri üstte görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki Köy TV kanal frekansı değerlerini kullanarak kanalın yayınlarını izleyebilirsiniz.

KÖY TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA


Köy TV’nin kanal frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı Türksat 4A’dan izleme konusunda yaşadığınız sıkıntıları da bizlere iletebilirsiniz. 

Aynı zamanda bu yayınımızı düzenli olarak takip ederek Köy TV uydu frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: