17 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kon TV Frekans Bilgileri

Konya merkezli yayın yapan Kon TV'nin uydu frekansı bilgilerine ye verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden Kon TV'yi Türksat 4A'dan izlemenizi sağlayacak kanal frekans değerlerine ulaşabilirsiniz. 

KON TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KON TV
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Ülkemizin yüz ölçümü açısından en büyük ili olan Konya şehri toprak büyüklüğü dışında nüfusu, ekonomisi ve kültürel zenginlikleriyle de öne çıkan bir ilimiz olarak karşımıza çıkıyor. Kon TV de bu süreçte Konya'nın en köklü TV kuruluşu olmasının yanından yıllardır sürdürdüğü istikrarlı yayınlarını her geçen gün daha fazla kaliteyle harmanlayarak şehrin ve bölgenin en çok izlenen TV kanallarından birisi olmuş durumda. Kon TV frekans bilgileri sizlerle yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Bu kanal frekansı bilgilerini kullanarak Kon TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. 

KON TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA

Konya'nın televizyonu Kon TV'yi Türksat 4A'da izlemenizi sağlayacak frekans bilgilerinin paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalla alakalı frekans nedenli veya farklı bir konudaki soru ve görüşlerinizi bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kon TV kanal frekans değerlerinin en güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

0 yorum: