17 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kidz Animez TV Frekans Bilgileri

Kidz Animez TV'nin Türksat 4A uydu frekansı bilgilerini kullanarak Türkiye'nin ilk anime temalı TV kanalı Kidz Anime yayınlarını izleyebilirsiniz.

KİDZ ANİMEZ UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kidz Animez
Alış Frekansı:12.089
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:4.400
FEC Rate:5/6

TV’deki Diğer Çocuk Kanallarını da Öğrenmek İstiyor musun? O Halde Hemen Tıkla!

Kidz Animez TV Türkiye'de anime yapımlarına yer veren ilk TV kanalı olarak ortaya çıktığı dönemde çok büyük bir ilgi görmüş ve bu ilgi doğrultusunda yayınlarını aynı istikrar çerçevesinde devam ettirmektedir. Anime yapımları ülkemizde uzun süredir oldukça popüler ve oldukça geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir. Kidz Animez frekans bilgileri yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tabloda bulunan bu değerleri kullanarak Kidz Animez yayınlarına ulaşabilir ve en güzel anime yapımlarını izleyebilirsiniz.

KİDZ ANİMEZ TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kidz Animez kanal frekans bilgilerini siz değerli takipçilerimizle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı Türksat 4A'da izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kidz Animez frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: