17 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kıbrıs TV Frekans Bilgileri

Kıbrıs merkezli Kıbrıs TV yayınlarını uydu frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Kıbrıs TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: KKTC TV Kanallarının Uydu Frekansı 10 Temmuz 2017'den İtibaren Değişmiştir. KKTC Merkezli TV kanallarının Güncel Frekans Bilgileri Aşağıdaki Gibidir: 

KIBRIS TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Kıbrıs TV
Alış Frekansı:12.610
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:20.830
FEC Rate:3/4
Kıbrıs'tan yayın yapan TV kanallarının sayısı artış göstermeye devam ediyor. Bu kanallardan bir diğeri olan Kıbrıs TV de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti merkezli yayınları ile adanın sesini Kıbrıs dışında başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya'ya ulaştırma gayreti gösteriyor. Kıbrıs TV frekans bilgileri yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz kanal frekansı tablosunda yer almaktadır. Tablodaki bu bilgileri kullanarak Kıbrıs TV yayınlarını Türksat 4A aracılığıyla izleyebilirsiniz.

KIBRIS TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kıbrıs TV'yi uydu frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden yüksek kaliteli görüntü eşliğinde izlemenizi sağlayan parametreleri paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalla ve frekanslarla ilgili soru ve önerilerinizi de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kıbrıs TV frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: