24 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kanal 14 (On4) Frekans Bilgileri

Türksat'ta yayınlarını sürdüren Kanal On4'ü uydu frekans değerlerini kullanarak takip edebilir, kanalın yayınlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Önemli: Kanal On4 frekans değerleri 14 Ağustos 2018 tarihinde güncellenmiştir, kanalın günler uydu frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir. 

KANAL ON4 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kanal On4
Alış Frekansı:12.729
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Ülkemizdeki Caferi vatandaşlarımızın ilgiyle izledikleri Kanal 14 Türksat 4A'daki yayınlarını uzun süredir devam ettiriyor. Kanalın frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarını izleyebilmek için tablodaki Kanal 14 frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemleri doğru olarak yaptıktan sonra Kanal 14 yayınlarını sıkıntısızca izleyebilirsiniz.

KANAL 14 TÜRKSAT 4A'DA

Kanal 14 yayınlarını izleyebilmenizi sağlayacak TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız yayınımız aracılığıyla aynı zamanda kanalı izleme konusunda karşılaştığınız frekans nedenli sorunları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal on4 Türksat 4A frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: