16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal Fırat Frekans Bilgileri

Elazığ merkezli Kanal Fırat'ın uydu frekans değerlerini kullanarak Elazığ'ın en çok izlenen TV'lerinden birisi olan Kanal Fırat'ı Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. 

KANAL FIRAT UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL FIRAT
Alış Frekansı:12.605
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Elazığ'da yayınlarını sürdüren Kanal Fırat, haber, canlı tartışma, belgesel ve kültür konulu programları kapsayan yayınlarını geçtiğimiz yıllarda Türksat 4A uydusuna taşıyarak, bu yayınları sadece Elazığ'a değil Türkiye başta olmak üzere Dünya'nın birçok kesimine ulaştırma imkanına kavuştu. Tabloda görmüş olduğunuz kanal frekansı değerleri Kanal Fırat'a aittir. Bu bilgileri kullanarak Kanal Fırat yayınlarını Türksat üzerinden izleyebilirsiniz. Siz de Elazığ ile ilgili en son gelişmelere ulaşmak ve Elazığ kültürünü yansıtan programları izlemek istiyorsanız Kanal Fırat frekans bilgilerini kullanın ve kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden sorunsuzca takip edin. 

KANAL FIRAT TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal Fırat frekansı bilgilerini siz değerli kullanıcılarımızla paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı Türksat 4A'da izleme konusunda yaşadığınız sorunları da bizlere iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal Fırat'ın en güncel TV frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: