16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal C Frekans Bilgileri

Arabesk müzik yayınları ile dikkat çeken Kanal C yayınlarını uydu frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Kanal C frekans değerleri:

KANAL C UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL C
Alış Frekansı:11.977
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Kanal C yayınlarında Türkiye'nin en sevilen sanatçılarının en hit arabesk parçalarına yer vererek, özellikle arabesk müzik sevdalarının büyük bir beğeni ile takip ettikleri bir TV kanalı olma başarısını göstermiştir. Kanal C yayınları ile siz de en iyi arabesk müzik örneklerini dinleyebilir, gerek günümüzün, gerekse de geçmiş yılların en sevilen parçalarını Türksat 4A uydusu üzerinden dinleyebilirsiniz. Kanal C uydu frekansı bilgilerini üstte görmüş olduğunuz tablo üzerinden sizlerle paylaşmış durumdayız. Bu bilgileri kullanarak Kanal C yayınlarını Türksat üzerinden takip edebilirsiniz.

KANAL C TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal C frekans değerlerini paylaştığımız içeriğimiz üzerinden kanalı izleme konusunda yaşadığınız sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal C'nin Türksat 4A uydusunda ne güncel kanal frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: