16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal B Frekans Bilgileri

Kanal B'nin Türksat 4A uydu frekansı bilgilerini kullanarak, kanalın bilgi ve haber odaklı yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Kanal B TV frekans değerleri: 

KANAL B UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL B
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Kanal B kuruluşu itibari ile diğer TV kanallarından ayrı bir görüntü çizmektedir. Kanal yıllar önce Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nce kurulmuş ve daha sonrasında yayınlarını Türksat 4A'ya taşıyarak bu alanda çok önemli bir başarı elde etmiştir. Kanalın temel mottosu haber ve bilgi yayıncılığıdır. Kanalın 20 yılı aşan deneyimi ise habercilikteki başarını ve istikrarını gözler önüne sermektedir. Kanal B frekans bilgileri yukarıda görmüş olduğunuz TV frekansları tablosunda paylaşılmıştır. Kanal B yayınlarını Türksat 4A uydusunda izleyebilmeniz için bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirmeniz yeterlidir. 

KANAL B YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal B uydu frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden bizimle yorum yapma alanını kullanarak iletişime geçebilir, kanalı Türksat 4A uydusunda izlemeye çalışırken karşılaştığınız sorunları iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal B frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: