16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal Avrupa Frekans Bilgileri

Kanal Avrupa'nın Türksat 4A üzerindeki uydu frekansı bilgilerini kullanarak Avrupa'ya yönelik yayınları ile yıllardır beğeni ile takip edilen Kanal Avrupa'yı kolayca izleyebilirsiniz. İşte Kanal Avrupa frekans bilgileri:

KANAL AVRUPA UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL AVRUPA
Alış Frekansı:12.729
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Kanal Avrupa, Avrupa'da yaşayan Türk kökenli vatandaşlarımıza yönelik hazırladığı yapımlarla yıllardır uydu üzerinden beğeni ile takip edilen bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Gurbette sıla özlemi çeken soydaşlarımız için gerçekleştirdiği türkü ve kültür konulu yayınlara yer veren Kanal Avrupa aynı zamanda belgesel ve canlı yayın tartışma programlarıyla da ön plana çıkıyor. Üstte görmüş olduğunuz tabloda Kanal Avrupa TV frekansı bilgileri bulunmaktadır. Bu frekans değerlerini kullanarak Kanal Avrupa yayınlarını Avrupa'nın her neresinde olursanız olun, Türksat 4A uydusu üzerinden sorunsuzca izleyebilirsiniz.

KANAL AVRUPA TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal Avrupa frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Kanal Avrupa yayınlarını Türksat 4A uydusunda izleme ile ilgili karşılaştığınız problemleri de bizlere ulaştırabilirsiniz. 

Ayrıca kanalın en güncel frekans değerleri için Kanal Avrupa uydu frekans başlıklı makalemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. 

0 yorum: