16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal 91 Frekans Bilgileri

Giresun merkezli Kanal 91'in frekans bilgileri ile en güzel müzik ve eğlence programlarını izleyebilir, Kanal 91'in Giresun'a ait en sevilen kültür yayınlarına ulaşabilirsiniz. İşte Kanal 91 Türksat 4A uydu frekans bilgileri:

KANAL 91 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL 91
Alış Frekansı:11.676
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:24.444
FEC Rate:3/4
Giresun genelinde yayınları ile kuruluşunu gerçekleştiren Kanal 91 müzik ve eğlence odaklı yaptığı programlar sonrasında şehrin en çok seyredilen TV kanallarından birisi olmayı başardı. Daha sonraki süreçte yayınlarını Türksat 4A uydusu aracılığıyla başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya'ya ulaştırma imkanına kavuşan Kanal 91, artık Giresun dışında yaşayan Giresunlular'ın da izleyebildiği bir TV kanalı olma konumuna kavuşmuş durumda. Yayınımızın üst kısmında gördüğünüz TV frekansları değerleri Kanal 91'in uydu frekans değerlerine aittir. Bu bilgileri kullanarak Kanal 91 uydu üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

KANAL 91 TÜRKSAT UYDUSUNDA

Kanal 91 frekans değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Giresun merkezli Kanal 91'i Türksat 4A'da izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal 91'in en güncel TV frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: