16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal 7 Avrupa Frekans Bilgileri

Kanal 7 televizyonunun Avrupa'da yayın yapan diğer TV kuruluşu Kanal 7 Avrupa'nın uydu frekansı değerlerini paylaştığımız bu içeriğimiz ile Kanal 7 Avrupa yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.
ÖNEMLİ :Kanal 7 Avrupa uydu frekansı değerleri 27 Ocak 2018 itibariyle değişmiştir. Güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir. 

KANAL 7 AVRUPA UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: KANAL 7 AVRUPA
Alış Frekansı:12.236
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:4000
FEC Rate:5/6
Avrupa'da yaşantısını sürdüren milyonlarca yurttaşımızın beğeni ile takip ettikleri Kanal 7 Avrupa yayınlarına Türksat 4A üzerinden devam ediyor. Türkiye'de çok önemli bir izlenme oranına sahip olan Kanal 7'nin Avrupa'daki kuruluşu Kanal 7 Avrupa'da yanı şekilde önemli oranlarda izlenme sayısına ulaşmış durumda. Üstteki tabloda yer alan Kanal 7 Avrupa frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Kanal Avrupa yayınlarını sorunsuz bir şekilde Avrupa'nın her neresinde olursanız olun seyredebilirsiniz. 

KANAL 7 AVRUPA TÜRKSAT 4A'DA

Siz de Kanal 7 Avrupa'yı takip ederek Türkiye'deki en son gelişmelere, Avrupa'da yaşayan soydaşlarımıza özel hazırlanan programlara ve milyonlarca kişinin beğeni ile takip ettiği dizi ve eğlence yapımlarına ulaşabilirsiniz. 

Kanal 7 Avrupa uydu frekans içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek en güncel Kanal 7 Avrupa frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: