16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal 58 Frekans Bilgileri

Sivas merkezli Kanal 58 frekans bilgileri ile Sivas'ın en çok izlenen televizyonlarından Kanal 58 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Kanal 58 uydu frekansı değerleri:

KANAL 58 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL 58
Alış Frekansı:12.458
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Sivas, tarihi ve kültürel birikimi ile İç Anadolu Bölgesi'nin en dikkat çeken şehirlerinden birisi olduğu gibi ayrıca son dönemdeki ekonomi alanındaki gelişmeleriyle de bir hayli öne çıkıyor. Bu özelliklerin dışında Sivas ile ilgili bir diğer önemli unsur ise Sivas şehri dışında yaşayan Sivaslılar'a bakınca ortaya çıkıyor. Bir tahmine göre başta İstanbul olmak üzere Sivas dışında yaşayan vatandaşların sayısının Sivas'ta yaşayanlardan daha fazla olduğu ifade ediliyor. Durum böyle olunca da Sivas merkezli olan ve Türksat 4A uydusunda yayın yapan kanalların önemi daha fazla önem kazanıyor. Kanal 58 uydu frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer alan TV frekansları alanında paylaşılmıştır. Tablodaki bu değerleri kullanarak Kanal 58 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

KANAL 58 TÜRKSAT 4A'DA YAYINDA

Sivas'ın en popüler TV kanallarından birisi olarak gösterilen Kanal 58'in Türksat 4A'daki frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda bizlere soru ve önerilerinizi de iletebilirsiniz. Ayrınca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal 58 frekans değerlerinin güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: