16 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal 56 Frekans Bilgileri

Siirt merkezli Kanal 56 (Botan TV) uydu frekansı bilgilerini kullanarak Siirt'in Dünya'ya açılan penceresi Kanal 56'yı Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

Kanal Adı: KANAL 56
Alış Frekansı:12.515
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:2/3

KANAL 56 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Siirt Güneydoğu Anadolu bölgemizin gerek tarihi ve kültürel zenginliği, gerekse de son dönemde gerçekleştirdiği ekonomik atılımları ile birçok kesim tarafından bölgenin parlayan yıldızı olarak ifade ediliyor. Bu süreçte yayınlarına başlayan Kanal 56 (Botan TV) Siirt'te yaşayan ve Siirt dışında bulunan Siirt kökenlilere hem şehirlerindeki gelişmeleri anı anına ulaştırılması hem de memleket hasreti yaşayanların bu hasretlerinin biraz da olsa törpülenmesi adına beğenilen yayınlara imza atıyor. Kanal 56 frekans bilgileri yukarıda görmüş olduğunuz uydu frekansları tablosunda bulunmaktadır. Tablodaki bu değerleri kullanarak Kanal 56 yayınlarını Türksat 4A uydusundan sorunsuzca izleyebilirsiniz.

KANAL 56 YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal 56 frekansı (Botan TV) bilgilerini siz değerleri ziyaretçilerimizle paylaştığımız bu içeriğimiz aracılığı ile kanalı Türksat uydusunda izlerken karşılaştığınız sorunları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca içeriğimizi düzenli olarak takip ettiğiniz takdirde en güncel Kanal 56 uydu frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: