11 Haziran 2017 Pazar

Türksat 4A Kanal 3 Frekans Bilgileri

Afyon merkezli Kanal 3'ün uydu frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A'dan Kanal 3 yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Kanal 3 frekans değerleri:

KANAL 3 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL 3
Alış Frekansı:12.641
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Afyon şehri son dönemde yaptığı atılımlar ile bölgenin en önemli şehirlerinden birisi olarak gösterilmektedir günümüzde. Bu doğrultuda yayın yapan Kanal 3 de yaptığı yayınlarla Afyon ile ilgili en güncel haberlere, siyasi konulara ve ekonomiden, spora kadar geniş yelpazedeki konu çeşitliliği ile sadece Afyon'da değil, çevre illerde de büyük beğeni ile takip ediliyor. Kanal 3 artık bu yayınlarını sadece belirli bir bölgeye değil, Türksat 4A uydusu üzerinden yaptığı yayınlarla tüm Türkiye'ye ulaştırıyor. Kanal 3 frekans bilgileri yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu verileri kullanarak Kanal 3'ü kolayca izleyebilirsiniz. 

KANAL 3 TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Afyon'un TV kanalı Kanal 3'ün yayınlarını Türksat 4A'da izlemenizi sağlayacak olan TV frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda uydu frekansı değerleri ile ilgili sorunlarınızı da bize yorum yapma alanından ulaştırabilirsiniz. 

Kanal 3 uydu frekans yayınlarının en güncel haline bu yayınımızı düzenli olarak takip ederek ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: