11 Haziran 2017 Pazar

Türksat 4A Kanal 28 TV Frekans Bilgileri

Giresun merkezli Kanal 28'in uydu frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden Kanal 28'i Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Kanal 28 uydu frekans değerleri:

KANAL 28 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL 28
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Giresun şehri, gerek nüfusu gerekse de nüfusu ile Karadeniz Bölgesi'nin en büyük şehirlerinden birisi olarak öne çıkmakta. Giresun ayrıca dışarıya verdiği göçler konusunda da önemli boyutlarda dikkat çekiyor. Bu nedenle gerek İstanbul ve diğer şehirlerde, gerekse de yurt dışında yaşayan Giresunlular'ın sayısı hiç de azımsanmayacak sayıda. Kanal 28 bu nedenle sadece Giresun şehrinde yaşayanlar için değil, Giresun dışında yaşayan Giresun kökenliler tarafından da büyük bir ilgi ile izleniyor. Kanal 28 frekans bilgileri yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Kanal 28'i Türksat 4A'da izleyebilmeniz için bu tablodaki TV frekansı bilgilerini kullanmanız yeterlidir.

KANAL 28 TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal 28 uydu frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca TV frekansları ile ilgili sormak istediğiniz soruları bizlere yorum yapma alanını kullanarak iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal 28 frekans bilgileri ile ilgili en güncel değerlere ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: