11 Haziran 2017 Pazar

Türksat 4A Kanal 26 TV Frekans Bilgileri

Eskişehir merkezli Kanal 26 TV'nin frekans bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Kanal 26 uydu frekansı değerleri. 

KANAL 26 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL 26
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Eskişehir son dönemde yaptığı ekonomik atılımlar ve tüm ülkemizdeki diğer şehirlere olan örnek şehirciliği ile İç Anadolu bölgesinin en dikkat çeken illerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Eskişehir aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu öğrenci nüfusu da öne çıkan diğer olumlu unsurlar arasında yer alıyor. Yukarıdaki tabloda Kanal 26'nın kanal frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz. Eskişehir'in en çok izlenen TV kanallarından birisi olan Kanal 26'yı tablodaki TV frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. 

KANAL 26 TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kanal 26 frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz doğrultusunda ayrıca kanalı izlemenize engel olan uydu frekansı ile ilgili sorunları da yorum yapma alanından yazarak bize iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kanal 26 uydu frekansı bilgilerinin en güncel değerlerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: