11 Haziran 2017 Pazar

Türksat 4A Kadırga TV Frekans Bilgileri

Karadeniz merkezli Kadırga TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden Kadırga TV yayınlarını izlemenizi sağlayacak uydu frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz.

KADIRGA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KADIRGA TV
Alış Frekansı:12.729
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:6.250
FEC Rate:5/6
Kadırga TV yayınlarını Trabzon merkezli olarak gerçekleştirmektedir. Ancak kanalın yayınlarını sadece Trabzon şehrimizle sınırlandırdığını söylememiz mümkün değil. Kadırga TV sadece Trabzon değil, Karadeniz bölümünün çok büyük bir bölümüne hitap eden yayınlar gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Kadırga TV için Karadeniz merkezli bir TV kanalı da diyebiliriz. Kadırga TV kanal frekansı bilgileri yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu TV frekans bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

KADIRGA TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Kadırga TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden yorum yapma alanı üzerinden aynı zamanda kanalı izlemenize engel olacak TV frekansları kaynaklı sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Kadırga TV kanal frekansı ile ilgili güncel frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: