10 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A HTV Frekans Bilgileri

Sağlık konulu yayınları ile dikkat çeken HTV'nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak, kanalı Türksat 4A uydusunda üzerinden bu TV frekans bilgileri izleyebilirsiniz.

HTV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: HTV
Alış Frekansı:12.303
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Ülkemizde sayısı bir hayli az olan sağlık temalı TV kanallarından birisi olan HTV, sağlıklı yaşam konusunda bilinçli olmak isteyenlere yönelik gerçekleştirdiği yayınları ile büyük beğeni topluyor. Alanında uzman isimlerin katıldığı programları izleyebileceğimiz HTV'yi Türksat 4A uydusundan ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. HTV'nin kanal frekans bilgileri yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu değerleri kullanarak HTV yayınlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

HTV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Sağlığım olmadan asla diyorsanız siz de, şimdi HTV uydu frekans bilgilerini kullanın ve kanalın yayınlarını yüksek görüntü kalitesi eşliğinde izleyin. Bu yayınımızı düzenli olarak takip ederek aynı zamanda HTV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine bu yayınımız üzerinden kanalı Türksat 4A'dan izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bize iletebilirsiniz. 

0 yorum: