10 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A HLT TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan HLT TV'nin uydu frekans değerlerine yer verdiğimiz içeriğimizdeki bilgilerle HLT TV yayınlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: 20.07.2017 tarihinde RTÜK HLT TV'nin Lisansını İptal Etmiştir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olması halinde yine bu sayfa üzerinden bilgilendirme yapacağız. 

HLT TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: HLT TV
Alış Frekansı:11.977
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
HLT TV, Türksat 4A uydusundan yaptığı yayınlarda ürün tanıtımı ve satışı gibi yayınlara yer vermektedir. RTÜK'ten aldığı ürün pazarlama lisansına sahip olduğunu resmi web sitesi üzerinden de belirten HLT TV, en popüler ürünleri, uygun fiyatlarla izleyicilerine tanıtmak hedefleri doğrultusunda yayınlar gerçekleştirdiğini belirtmektedir. HLT TV frekans bilgileri yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu TV frekans bilgilerinin girişini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek HLT TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

HLT TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

HLT TV uydu frekansı değerleri dışında bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalı Türksat 4A uydusundan izlemenize engel olan frekans problemlerini de bizlere yorum yapma alanından iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayını düzenli olarak takip ederek HLT TV kanal frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: