10 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Güneydoğu TV Frekans Bilgileri

Güneydoğu TV frekans bilgilerini kullanarak Şanlıurfa merkezli kanalın yayınlarını izleyebilir, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ve Şanlıurfa'nın nabzını anı anına takip edebilirsiniz.

GÜNEYDOĞU TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Güneydoğu TV
Alış Frekansı:12.515
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:2/3
Şanlıurfa hem nüfusu, hem de ekonomisi ile sadece bölgenin değil, ülkemizin de en büyük şehirlerinden birisi konumundadır. Şanlıurfa aynı zamanda kültürel zenginliği ile de sadece ülkemizin değil, dünyanın sayılı şehirlerinden birisi olarak gösterilmektedir. Şanlıurfa merkezli yayın yapan Güneydoğu TV, şehrin güncel haberlerinin yanı sıra, siyasetten spora kadar geniş bir konu yelpazesi ile Şanlıurfa'nın en etkili TV kanallarından birisidir. Güneydoğu TV uydu frekansı bilgileri üstte paylaştığımız tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarını bu uydu frekans parametrelerini kullanarak uydu cihazınız aracılığıyla Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

GÜNEYDOĞU TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Güneydoğu TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden kanalı Türksat 4A'dan izlemenize engel olan sorunları da yorum yapma alanından bize iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Güneydoğu TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: