10 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Gönül İlke TV Frekans Bilgileri

Tokat merkezli Gönül İlke TV'nin frekans bilgilerini kullanarak Tokat'ın en önemli TV kanallarından birisi olan Gönül İlke TV'yi Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.

GÖNÜL İLKE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: GÖNÜL İLKE TV
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
İç Anadolu bölgemizin güzide illerinden birisi olan Tokat'ın en popüler TV kanallarından birisi olan Gönül İlke TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden yukarıda paylaştığımız tablodaki TV frekansı bilgilerini kullanarak izleyebilirsiniz. Tokat merkezli Gönül İlke TV, sadece Tokat'ta yaşayanlar için değil, Tokat dışında yaşayan yüzbinlerce Tokat kökenli vatandaşlarımız için de büyük bir önem taşıyor. Siz de memleket hasretini yaşıyorsanız, Gönül İlke TV'yi Türksat 4A'dan izleyerek bu hasretin bir nebze de olsa hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Gönül İlke TV'yi Türksat 4A uydusundan izleyebilmeniz için paylaşmış olduğumuz uydu frekans bilgilerini kullanmanız yeterlidir.

GÖNÜL İLKE TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Tokat Gönül İlke TV'yi Türksat 4A uydusundaki TV frekansı bilgilerini paylaştığımız bu makalemiz üzerinden aynı zamanda yayını izleme konusunda yaşadığınız sorunları da bizlere iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Gönül İlke TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: