10 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Genç TV Frekans Bilgileri

Kıbrıs merkezli bir diğer TV kanalı Genç TV'nin kanal frekansı bilgilerine paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden Genç TV uydu frekansı değerlerini kullanarak kanalı Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: 20.07.2017 tarihinde RTÜK Genç TV'nin Lisansını İptal Etmiştir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olması halinde yine bu sayfa üzerinden bilgilendirme yapacağız. 

ÖNEMLİ: KKTC TV Kanallarının Uydu Frekansı 10 Temmuz 2017'den İtibaren Değişmiştir. KKTC Merkezli TV kanallarının Güncel Frekans Bilgileri Aşağıdaki Gibidir: 

GENÇ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: GENÇ TV
Alış Frekansı:12.610
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:20.830
FEC Rate:2/3
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti merkezli TV kanallarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. KKTC TV'leri yaptıkları bu yayınlarla yavru vatanın sesini sadece Kıbrıs ve Türkiye'ye iletmekle kalmayıp, tüm dünyaya ulaştırmayı başarıyor. Yukarıda bulunan tabloda Genç TV uydu frekansı değerleri bulunmaktadır. Paylaştığımız bu tablodaki TV frekans değerlerini kullanarak kanalı uydu cihazınız aracılığıyla Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. Genç TV yaptığı yayınları ile adı gibi başta gençleri hedefleyen bir yayın akışına sahiptir. Kanalda eğlenceli yarışma programlarına ve en popüler sanatçıların kliplerine ulaşabilirsiniz.

GENÇ TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Genç TV'nin uydu frekans bilgilerini paylaştığımız bu yayınımız üzerinden ayrıca kanalı Türksat 4A'da izlemenize engel olan sorunları da yorum yapma alanını kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. 

Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Genç TV frekans bilgilerinin en güncel halini bulabilirsiniz. 

0 yorum: