9 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Gaziantep Olay TV Frekans Bilgileri

Gaziantep'in en etkili yayın organlarından Gaziantep Olay TV'nin uydu frekansı değerleri ile kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

GAZİANTEP OLAY TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: GAZİANTEP OLAY TV
Alış Frekansı:12.524
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:22.500
FEC Rate:2/3
Hem Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin, hem de ülkemizin gerek ekonomik, gerekse de nüfus ve kültürel zenginliği ile en büyük şehirlerinden birisi olan Gaziantep, bünyesinde bulundurduğu TV kanalları ile de dikkat çekiyor. Bu kanallardan birisi olan Gaziantep Olay TV, Gaziantep şehirinin sadece yazılı basın alanında değil, TV alanında da çalışmalarını sürdürerek büyük ve etkili bir yayın kuruluşu olmuş durumda. Gaziantep Olay TV frekans bilgilerine üstte paylaşmış olduğumuz kanal frekansı değerlerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Gaziantep Olay TV artık sadece yerel ve sınırlı bir bölgeye değil, Türksat 4A uydusu sayesinde başta tüm Türkiye olmak üzere, çevre coğrafyalara da yayınlarını ulaştırmaktadır.

GAZİANTEP OLAY TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Yayınımız üzerinden Gaziantep Olay TV uydu frekansı değerlerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda kanalı Türksat 4A'da izlemenize engel olan sorunları da yorum yapma alanından yazarak bizlere iletebilirsiniz. 

Bu içeriğimizi düzenli olarak takip ederek Gaziantep Olay TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: