9 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A FM TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda yayın yapan FM TV'nin kanal frekansı bilgilerine yer verdiğimiz içeriğimiz üzerinden FM TV yayın bilgilerine ulaşabilirsiniz. İşte FM TV frekans değerleri:

FM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ 

Kanal Adı: FM TV
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Yakın dönemde başlayan yayınları ile önemli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran FM TV, çoğunlukla dini ağırlıklı yayınlara yer vermektedir. Ülkemizdeki dini hassasiyeti yüksek TV izleyicileri için hazırladıkları yapımlara yayınlarında yer veren FM TV, haberden, kültür programlarına kadar geniş bir yelpazedeki konulara yer vermektedir. FM TV uydu frekans bilgileri üst kısımda bulunan tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilmeniz için tablodaki TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Siz de FM TV'yi izlemek istiyorsanız hemen FM TV uydu frekansı bilgilerini kullanın.

FM TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

FM TV'nin Türksat 4a kanal frekansı değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalı uydudan izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. 

Kanalın en güncel TV frekans değerlerine ulaşmak için yayınımızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. 

0 yorum: