8 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A FB TV Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimiz FB TV frekans bilgilerine ulaşabilir ve sarı lacivertli renklere gönül verenlerin ortak platformu FB TV’yi Türksat 4A üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İşte FB TV uydu frekansı bilgileri.

FB TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: FB TV
Alış Frekansı:12.345
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4

Fenerbahçe TV, ülkemizde kurulan ilk bir spor kulübüne ait televizyon kuruluşu olma özelliğini elde bulundurmaktadır. FB TV yayına başladığı dönemde Türkiye’nin tanınmış spor muhabiri ve spikerlerini bünyesine katmış ve üst düzeyde kaliteli yayınlarıyla büyük beğeni toplamıştır. FB TV kanal frekans bilgilerini kullanarak siz de tutkunu olduğunuz takımın resmi televizyonunu takip edebilirsiniz. FB TV, yayınlarında saat başı Fenerbahçe haberlerine ulaşabilir, nostalji kuşağında unutulmayan maçların tekrarını izleyebilir ve tanınmış Fenerbahçeli ünlüler ve spor yazarlarının Fenerbahçe ile ilgili en son demeçlerine ulaşabilirsiniz. Günümüzde çoğu kişi FB TV’nin uydu üzerinden ücretli olarak yayın yaptığını zannetmektedir. Ancak, bu yanlış kanının aksine FB TV yıllardır yayınlarını Türksat 4A üzerinden ücretsiz olarak seyircilere ulaştırmaktadır.
FB TV frekans bilgileri içeriğimizin üst kısmındaki tabloda yer almaktadır. Bu tablodaki uydu frekansı değerlerini kullanarak kanalı izleyebilirsiniz.

FB TV’Yİ TÜRKSAT’TAN ÜCRETSİZ OLARAK İZLEYEBİLRİSİNİZ

FB TV Türksat 4A uydu frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu yayınımız üzerinden ayrıca kanalı uydudan izleme konusunda yaşadığınız problemleri bizlerle yorum yapma alanından paylaştırarak ulaştırabilirsiniz. FB TV’nin en güncel TV frekans bilgilerini makalemizi düzenli olarak takip ederek ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. hayatımda bu kadar yanlı bir yayın tv kanalı görmedim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ne bekliyordun birader, adı üstünde fb tv, gidip galatasaray'dan mı bahsedecekti? ne kafalar var ya.

      Sil