1 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Evren TV Frekans Bilgileri

Sakarya merkezli Evren TV'nin uydu frekansı bilgilerine sıradaki içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İşte Evren TV kanal frekansı bilgileri:

EVREN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: EVREN TV
Alış Frekansı:12.303
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Marmara bölgesinin en gelişmiş illerinden birisi olan Sakarya, son dönemde sayıları hızla artış gösteren yerel televizyonlarıyla da dikkat çekiyor. Bu kanallardan birisi olan Evren TV, şehrin en çok izlenen TV kanallarından birisi olarak öne çıkıyor. Evren TV frekans bilgilerini kullanarak siz de Evren TV'yi Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. Sakarya gerek coğrafi konumu, gerek gelişmiş sanayisi, gerekse de nüfusu ile bölgenin en potansiyelli illerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son yıllarda artış gösteren öğrenci sayısıyla da, şehir her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sakarya'nın sevilen TV kanalı Evren TV'yi yukarıda paylaşmış olduğumuz kanal frekans değerlerini kullanarak izleyebilirsiniz.

EVREN TV TÜRKSAT 4A'DA

Evren TV uydu frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Sakarya merkezli Evren TV'yi Türksat üzerinden izlemenize engel olacak sorunları da yorum yapma alanı üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. 

Ayrıca sayfamızı düzenli olarak takip ederek Evren TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

2 yorum: