1 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Evin TV Frekans Bilgileri

Evin TV frekans değerlerini paylaştığımız sıradaki makalemiz üzerinden Evin TV'yi Türksat 4A'dan izlemenizi sağlayacak uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

EVİN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: EVİN TV
Alış Frekansı:12.458
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Türksat uydusu ile yayınlarını başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve çevre coğrafyalara ulaştırma imkanına sahip olan Evin TV, gerek ülkemizde, gerekse de Avrupa'da büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yukarıdaki tabloda Evin TV frekans bilgileri yer almaktadır. Kanalı uydu üzerinden izleyebilmeniz için tek yapmanız gereken tablodaki kanal frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonu alanına girmek. Ülkemizdeki ve çevre coğrafyalardaki Kürt kökenli vatandaşlarımıza yönelik yayınlar yapan Evin TV, Kürtçe müzik, haber ve eğlence programı arayışında bulunan izleyiciler için olukça iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Evin TV kanal frekansı bilgilerini kullanarak siz de Evin TV'yi takip edebilirsiniz.

EVİN TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Evin TV frekans değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Evin TV uydu frekansı sayfamızı düzenli olarak takip ederek kanalın güncel TV frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz.

0 yorum: