1 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Eurostar Frekans Bilgileri

Eurostar TV'nin uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimizdeki TV frekans değerleri ile Eurostar'ı Türksat uydusunda kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Önemli: Euro Star frekans değerleri Haziran 2017'de değişmiştir. Kanalın güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir:

EUROSTAR UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: EUROSTAR
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Türkiye'nin en büyük ulusal kanallarının Avrupa'ya yönelik yayın projeleri her geçen gün artarak devam ediyor. Bu kanallardan bir diğeri olan Eurostar da uzun yıllardır sürdürdüğü yayınları ile Avrupa'da yaşayan soydaşlarımıza yönelik yayınlar gerçekleştiriyor. Eurostar TV frekansı değerlerini kullanarak kanalı Türksat uydusundan takip edebilir ve başka hiçbir ek masraf veya maliyete gerek kalmadan izleyebilirsiniz. Eurostar, Star TV'nin Avrupa'ya yönelik yayın gerçekleştiren televizyonun adıdır. 
Özellikle Avrupa'da yaşayan ancak köklerine bağlı kalan vatandaşlarımızın çok büyük bir ilgiyle takip ettikleri Türk televizyonları daha sonraki ilerleyen yıllarda genel yayınlarının dışında Avrupa özeline gerçekleştirdikleri yayınlarıyla da dikkat çekmeye başladı. 

EUROSTAR TÜRKSAT UYDUSUNDA

Eurostar'ı Türksat üzerinden izlemenizi sağlayacak uydu frekansı değerlerine yer verdiğimiz bu yayınımız üzerinden aynı zamanda kanalı izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere alt kısımda bulunan yorum kutucuğu alanından iletebilirsiniz. Ayrıca Eurostar TV frekans başlığımızı düzenli olarak takip ederek kanalın en günce kanal frekans değerlerine ulaşabilirsiniz.

1 yorum: