28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A TV EM Frekans Bilgileri

Türksat uydusunda yayınlarını sürdüren TV EM'in kanal frekans bilgilerine içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

TV EM UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV EM
Alış Frekansı:12.345
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Son dönemin oldukça yatırım yaparak dikkat çeken TV kanallarından birisi haline gelen TV EM, gün içerisinde yerli canlı yayın programları ve yabancı yapımlı dizi ve sinema programlarıyla önemli bir izleyici kitlesi elde etmiş durumda. TV EM uydu frekansı bilgileri üstte gördüğünüz tabloda yer almaktadır. TV EM yayınlarını bu tablodaki TV frekansı parametrelerini kullanarak takip edebilir ve kanalı Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. 

TV EM yayınları geniş yelpazedeki program türleri ile 7'den 70'e her kesime hitap ettiğini söyleyebiliriz. TV EM sinema ve dizi programlarının dışında canlı spor tartışma programlarıyla da dikkatleri çekmektedir. Siz de TV EM yayınlarını izlemek istiyorsanız sitemizdeki frekans bilgilerini kullanabilirsiniz. 

TV EM TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

TV EM yayınlarını izlemenizi sağlayacak uydu frekansı bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi, makalemiz üzerinden ayrıca kanalın yayınlarını izleme konusunda yaşadığınız frekans nedenli sorunları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca TV EM frekansı sayfamızı düzenli olarak takip ederek kanalın en güncel yayın bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: