29 Mayıs 2017 Pazartesi

Türksat 4A Euronews Türkçe TV Frekans Bilgileri

Avrupa'nın en köklü TV kuruluşlarından birisi olan Euronews'in uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden kanalın Türksat 4A'daki kanal frekansı değerlerine ulaşabilirsiniz.

31 Ocak 2018 Güncellemesi ÖNEMLİ: Euronews kanalının Türksat ile olan sözleşmesinin sona erdiği ve bu nedenle yayınlarına ulaşılamadığı belirtiliyor. Anlaşmanın tekrar sağlanmasıyla birlikte yayının tekrar başlaması bekleniyor. 

EURONEWS TÜRKÇE UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: EURONEWS TÜRKÇE
Alış Frekansı:11.096
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6

TV haberciliğinin ülkemizde gelişmesiyle birlikte açılan TV kuruluşlarının sayısı bir hayli çoğalması ve bu kanalların çok ciddi bir izleyici kitlesi edinmesi, Dünya'daki diğer haber kuruluşlarının da Türkiye'ye yönelik girişimlerde bulunmasının önünü açtı. Bu hamlelerden birisini geçtiğimiz yıllarda yapan Euronews, Türkçe olarak yayınlarını sürdürdüğü bu kanalla Dünya ve Avrupa haberlerini Türkçe olarak Türksat 4A üzerinden izleyicilerine sunuyor. Yukarıdaki tabloda Euronews Türkçe frekans bilgileri bulunmaktadır. Kanalı izleyebilmeniz için tablodaki uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

EURONEWS TÜRKÇE TÜRKSAT UYDUSUNDA

Euronews Türkçe frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalı izleme aşamasında karşılaştığınız sorunları bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca bu yayını düzenli olarak takip ederek Euronews Türkçe Türksat frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

8 yorum:

 1. 2018 yılında uydu kanalı kapanırmı yasa euronews kanalı kapandı açılmıyor yeni frekans nesıldır bilen varmı .

  YanıtlaSil
 2. Televizyondaki nadir adam akıllı birkaç kanal vardı zaten, şimdi biri daha gitti. Her şeyi hükümet yararına söyleyen A(tv)News mi izleyelim yoksa haber yapmakla ve güncellikle alakası ve ilişiği olmayan TRT World mü? Nhk ve el-cezire kaldı, Euronews geri gelmezse televizyonu cidden kaldıracağım.

  YanıtlaSil
 3. Euronews artık uydu listesinde çıkmıyor.

  YanıtlaSil
 4. adam gibi haber kanalı kalmadı geçmiş olsun

  YanıtlaSil
 5. Muhalif de değil, bağımsız haber kanalının varlığı bile Milli Birliğimize ve Beraberliğimize tehdit unsuru olmaklığından ötürü köküne kibrit suyu çakmaktan başka çaresi kalmamış vs.

  YanıtlaSil
 6. Gerçek hep uzak olacak bizden.yaşasın cahiliye

  YanıtlaSil
 7. artık arabca öğreneceğiz haberleri.yakında

  YanıtlaSil