28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Euro D Frekans Bilgileri

Sıradaki yayınımızda Euro D frekans bilgilerine ulaşabilir ve kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

EURO D UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: EURO D
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Avrupa'daki Türk vatandaşlarımıza yönelik yayın gerçekleştiren Euro D'nin uydu frekansı bilgilerine yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Euro D kanal frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek, kanalın yayınlarını Avrupa'nın her neresinde olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz. Siz de Euro D yayınlarını izlemek istiyorsanız TV frekansı bilgilerini kullanabilirsiniz.
Euro D ilk başta da belirttiğimiz gibi Avrupa'ya özel yayın gerçekleştiren televizyon kanalının adıdır. Gerek saat farklılıkları gerekse de Avrupa'daki soydaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusundaki programları ile Euro D, oldukça ciddi bir izlenme oranına sahiptir. Euro D frekansı değerleri ile kanalı Türksat 4A'dan kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

EURO D TÜRKSAT 4A'DA

Türkiye'nin en büyük TV frekansları platformu ile kanalların uydu frekansı değerlerine ulaşabileceğiniz gibi, kanalları izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Bu durumda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Euro D uydu frekans bilgilerinin en güncel haline sayfamızı düzenli olarak takip ederek ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: