28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A ES TV Frekans Bilgileri

Eskişehir'in en fazla izlenen TV kanallarından birisi olan ES TV'nin frekans bilgilerine sıradaki içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: ES TV Frekansı Mart 2018'de değişmiştir. Güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir: 

ES TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: ES TV
Alış Frekansı:12.605
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
ES TV kanal frekansı bilgileri yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Kanalı Türksat 4A üzerinden izlemek için tek yapmanız gereken ise tablodaki ES TV frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirmek. ES TV yayınlarını bu işlemleri yaptıktan sonra kolaylıkla izleyebilirsiniz. 

ES TV İç Anadolu Bölgesi'nin hem nüfusu hem de ekonomisi ile en gelişmiş illerinden birisi olan Eskişehir'in en çok izlenen TV kanallarından birisi olarak karşımıza çıkmıştır. Kanal uzun yıllardır sürdürdüğü yayınlarından Eskişehir merkezli yayınları ile ekonomi, kültür - sanat, müzik ve spor alanında birçok farklı program türüyle oldukça önemli bir ilgi görmektedir. Siz de Eskişehir hakkındaki tüm gelişmelere anında ulaşmak istiyorsanız ES TV uydu frekansı bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. 

ES TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

ES TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda ES TV'yi Türksat uydusunda izlemeniz konusunda karşılaştığınız sorunları da bizlere aşağıdaki yorum yapma alanından ulaştırabilirsiniz. ES TV frekans bilgilerinin en güncel haline sayfamızı düzenli olarak ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: