28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A ERT Şah TV Frekans Bilgileri

Erzincan merkezli ERT Şah TV frekans bilgilerine içeriğimiz üzerinden ulaşabilir ve ERT Şah TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

ERT ŞAH TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ERT ŞAH TV
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Doğu Anadolu'nun en önemli şehirlerinden birisi olan Erzincan'ın yıllardır yayınlarını sürdüren televizyon kanalı ERT Şah TV, sadece Erzincan'da yaşayanlar tarafından değil, Türksat 4A uydusu ile Türkiye'deki ve Dünyanın dört bir yanındaki Erzincanlılar tarafından ilgiyle izleniyor. ERT Şah TV uydu frekans bilgilerini kullanarak siz de kanalın yayınlarını nerede olursanız olun seyredebilir ve Erzincan ile ilgili tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki tabloda ERT Şah TV kanal frekansı bilgileri bulunmaktadır. Bu frekans bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek ERT Şah TV yayınlarını takip edebilirsiniz.

ERT ŞAH TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Türkiye'deki tüm TV kanallarının frekans bilgilerinin yer aldığı bir numaralı TV Frekans platformu aracılığıyla kanal frekansı değerlerine ulaşabileceğiniz gibi, kanalı izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere ulaştırabilirsiniz. 

Ayrıca ERT Şah TV uydu frekansı sayfamız aracılığıyla ERT Şah TV'nin en güncel uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: