16 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A ER TV Frekans Bilgileri

Malatya’nın ilk yerel TV’lerinden birisi olan ER TV’nin Türksat 4A uydusu üzerinde yayın yapmasını sağlayan kanal frekansı bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ER TV’yi uydu üzerinden izlemenizi sağlayacak değerlere ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda ER TV’nin frekans bilgileri yer almaktadır. Bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek Malatya’nın en popüler kanallarında ER TV’yi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İşte ER TV frekansı bilgileri.

ER TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ER TV
Alış Frekansı:12.265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
ER TV 2000’li yılların başında başladığı yayın hayatına istikrarlı bir biçimde devam etmiş ve bu yayınlarını günümüze kadar sürdürmüştür. Ağırlıklı olarak müzik yayınlarına yer veren ER TV’de aynı zamanda haber ve tartışma programları da yayınlanmaktadır. Malatya’nın ekonomik potansiyelini de ortaya koyan TV kanalının sayısındaki sayısal çokluk kendisini Türksat uydusunda yayın yapan kanalları da düşününce daha fazla ön plana çıkıyor. ER TV’de yer verilen müzik programları yüksek çoğunlukla türkü ağırlıklıdır. Özellikle şehrin adeta kültür merkezi olarak kabul edilen Arguvan ilçesini türkülerine yer verilen bu programlar sadece Malatya’da değil, Türksat 4A uydusu sayesinde başta İstanbul olmak üzere tüm büyük şehirlerde ve Avrupa’da beğeni ile takip edilmektedir.

ER TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

ER TV kanal frekans bilgileri dışında sayfamız üzerinden uydu frekansları ile ilgili karşılaştığınız sorunları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfa üzerinden ER TV’nin frekans değişimleri ve güncellemelerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: