28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A ELTR TV Frekansı Bilgileri

Kırgızistan'ın devlet televizyonu ELTR TVnin uydu frekans bilgilerini kullanarak, kanalı Türksat 4A üzerinden izleyebilir ve Kırgızistan hakkında tüm merak ettiklerinize ve yine ülke hakkındaki en son gelişmelere ulaşabilirsiniz.

ELTR TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: ELTR TV
Alış Frekansı:11.022
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:2.222
FEC Rate:3/4
Türkiye ile Ortaasya'daki Türki cumhuriyetler arasındaki ilişkinin daha da fazla artırılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye ve Kırgızistan arasındaki ikili ilişkiler yapılan anlaşmalar ve kültürel işbirliği projeleri dışında her iki ülkenin televizyon kanalları ile de sürdürülüyor. Kırgızistan'ın devlet televizyonu ELTR TV, uzun süredir Türksat uydusu üzerinden yayınlar gerçekleştirerek Türkiye'de yaşayan ve Kırgızistan hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için çok önemli bir olanak sağlıyor. 

ELTR TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

ELTR TV frekansı bilgilerine ulaşmak dışında kanalı Türksat uydusundan izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ELTR TV kanal frekansı içeriğimiz düzenli olarak takip ederek kanalın en güncel uydu frekans değerlerine ulaşabilirsiniz.

0 yorum: