28 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Ekintürk TV Frekans Bilgileri

Türkü severlerin çok büyük bir ilgiyle takip ettikleri Ekintürk TV'nin uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden Ekintürk TV frekans bilgilerine ulaşabilir ve en güzel türküleri, en sevilen sanatçıların yorumlarıyla izleyebilirsiniz.

EKİNTÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Ekintürk TV
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4

Yukarıdaki tabloda Ekintürk TV kanal frekansı bilgileri yer almaktadır. Bu bilgileri uydu cihazınızın frekans giriş alanına girişini gerçekleştirerek izleyebilirsiniz.

Ekintürk TV gün içerisinde yer verdiği türkü programları ve yöresel programlarıyla uzun yıllardır en fazla seyredilen müzik kanallarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

İlk olarak radyo platformlarında karşımıza çıkan Ekintürk TV, daha sonraki yıllarda gördüğü ilgi üzerine yayınlarını televizyonlara da taşımıştır. Siz de Ekintürk TV frekansı bilgilerini kullanarak Türkiye'nin veya dünyanın her neresinde olursanız olun kanalın yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

EKİNTÜRK TV'Yİ TÜRKSAT'TAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ekintürk TV uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere yorum yapma alanından veya iletişim formundan izleyebilirsiniz. Ekintürk TV Türksat 4A frekans bilgilerinin en güncel bilgilerine yayınımızı düzenli olarak takip ederek öğrenebilirsiniz.

2 yorum:

  1. Biraydir ekin tv kanalini izleyemiyoruz televizyonda beni bilgilendirip frankasi yollarmisiniz

    YanıtlaSil