23 Mayıs 2017 Salı

Türksat 4A Ege Türk TV Frekans Bilgileri

Uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz sitemizde sırada Ege Türk TV frekans değerleri bulunuyor. Ege bölgesinin en önemli TV kuruluşlarından birisi olan Ege Türk TV'yi aşağıdaki bulunan frekans değerlerini kullanarak Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.

Ege Türk TV yayınlarına ulaşmak için tabloda bulunan kanal frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Siz de bölgenin en çok izlenen kanallarından birisi olan Ege Türk TV'yi Türksat'tan izleyebilirsiniz.

EGE TÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Ege Türk TV
Alış Frekansı:12.379
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Ege bölgesi başta turizm ve sanayi olmak üzere Türkiye ekonomisi adına en büyük potansiyele sahip bölgelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bölge en önemli illerimize ev sahipliği yaptığı gibi kültürel anlamda da zengin bir görünüm sergilemektedir. Ülkemizdeki bölgesel yayın yapan TV kanallarının çok büyük bir kısmı Ege bölgesinde yer almaktadır. Bu kanallardan birisi olan Ege Türk TV gün içerisinde izleyicilerine sunduğu birbirinden farklı ve eğlenceli programları ile bölgede geniş bir izlenme oranına ulaşmış durumdadır.

EGE TÜRK TV'Yİ TÜRKSAT 4A'DAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ege Türk TV kanal frekans bilgilerini kullanarak siz de Ege bölgesinin en popüler TV kanallarından birisi olan Ege Türk TV'yi kolayca izleyebilirsiniz. Ege Türk TV frekans ayarlarıyla ilgili sorunlarınızı ise bize aşağıdaki yorum alanından yazarak iletebilirsiniz. Ege Türk TV Türksat 4A frekans detaylarının güncel halini bu sayfa üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: