21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Edessa TV Frekans Bilgileri

Sıradaki yayınımızda Şanlıurfa'nın bir diğer televizyonu olan Edessa TV'nin uydu frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türksat 4A uydusunda yayınlarını sürdüren Edessa TV'yi kanal frekans bilgilerine kullanarak sadece Şanlıurfa'da değil, tüm Türkiye'de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Edessa TV frekans bilgileri aşağıda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. 

Kanalı izlemek için bu TV frekans bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirmelisiniz. İşte Edessa TV frekans değerleri. 

EDESSA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Edessa TV
Alış Frekansı:12.515
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:2/3
Şanlıurfa Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nin ekonomi ve nüfus açısından en büyük şehirlerinden birisi durumundadır. Son yıllardaki ekonomik büyüyüşünü önemli bir hızla artırmayı başaran Şanlıurfa, sayıları son dönemde oldukça hızlı şekilde çoğalan TV kanallarıyla da dikkat çekiyor. Bu kanallardan birisi olan Edessa TV, Şanlıurfa merkezli gerçekleştirdiği yayınlarında başta siyaset ve politika olmak üzere müzik ve kültür sanat gibi programlara da yer vermektedir. Şanlıurfa'daki en son haberlere ulaşmak ve Şanlıurfa gündemini yakından takip etmek istiyorsanız Edessa TV frekans bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz.

ŞANLIURFA EDESSA TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Edessa TV frekansı bilgilerine ulaşabildiğiniz bu yayınımız üzerinden ayrıca uydu frekansları ile ilgili yaşadığınız problemleri de bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Edessa TV frekans değerlerinin en güncel haline bu yayınımızı düzenli olarak ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

0 yorum: