21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Duru TV Frekans Bilgileri

Şanlıurfa merkezli yayın yapan Duru TV'nin kanal frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden Duru TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden izlemenizi sağlayacak TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Duru TV frekans değerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Kanalın frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek Duru TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

DURU TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Duru TV
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Belirttiğimiz gibi Duru TV yayınlarını Şanlıurfa merkezli olarak gerçekleştirmektedir. Duru TV'nin sloganı ise Şanlıurfa'nın Dünya'ya açılan penceresi olarak belirlenmiştir. Duru TV yayına ilk başladığı dönemde Ankara'yı merkez olarak belirlemiştir. Ancak daha sonraki ilerleyen yıllarda kanal yönetimi yayınlarını Şanlıurfa merkezli olarak gerçekleştirme kararı almıştır. Duru TV ile Şanlıurfa'daki en son gelişmelere ve Şanlıurfa'nın kültürel değerlerini yansıtan programları izleyebilirsiniz. Siz de Duru TV yayınlarını izlemek istiyorsanız uydu frekansı bilgilerini kullanmanız yeterlidir.

ŞANLIURFA DURU TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Duru TV frekans bilgilerini kullanarak, Şanlıurfa merkezli kanalın yayınlarını yüksek görüntü kalitesi eşliğinde Türkiye ve Dünya'nın neresinde olursanız olun izleyebilirsiniz. Ayrıca kanalı izleme konusunda TV frekansı ile ilgili sorunlarınızı da bizlere sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz. Sayfamızı düzenli olarak takip ederek Duru TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: