21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A DRT Denizli TV Frekans Bilgileri


Sıradaki yayınımızda DRT Denizli TV'nin kanal frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ege'nin incisi olarak nitelendirilen Denizli'nin en köklü TV kuruluşlarından birisi olan DRT Denizli TV, 25 yıla yaklaşan yayıncılık deneyimi ile artık yayınlarını sadece karasal olarak değil, Türksat 4A uydusu başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok bölgesine ulaştırıyor.

Denizli ART TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

DRT DENİZLİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: DRT Denizli TV
Alış Frekansı:12.380 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
En başta da belirttiğimiz gibi DRT Denizli TV, sadece Denizli şehrinin değil, bölgenin de en köklü kuruluşlarından birisi konumundadır. İlk olarak 1990'lı yıllarında başında karasal yayınla Denizli ve çevresindeki şehirlere yayınlarını gerçekleştiren DRT Denizli TV, daha sonraki ilerleyen süreçte Türksat 4A uydusuna da dahil olarak çok büyük bir adım atmış oldu. DRT Denizli TV ile Denizli hakkındaki güncel en son haberlere, eğlence ve müzik programlarına ulaşabilir, her nerede olursanız olun DRT Denizli TV frekans bilgilerini kullanarak kanalı kolayca izleyebilirsiniz.

DRT DENİZLİ TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

DRT Denizli TV uydu frekans değerlerine ulaşmak dışında bu yayınımız üzerinden kanalı Türksat uydusundan izlemenize engel olan sorunları da belirtebilirsiniz. Bu konuda sorunuzun çözümü için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. DRT Denizli TV frekans değerlerinin en güncel haline yine bu makalemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 yorum: