21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Dream TV Frekans Bilgileri

Müzik severlerin beğeni ile takip ettikleri Dream TV'nin Türksat 4A uydusundaki kanal frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dream TV kanal frekansı değerlerini kullanarak, en güzel müziklerin, en güzel seslendiren sanatçıları ile izleyebileceğiniz gibi, sanatçılarla özel olarak gerçekleştirilmiş röportajlara da ulaşabilirsiniz. Dream TV frekans bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

DREAM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Dream TV
Alış Frekansı:12.034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Müzik insanlık tarihinin en eski eğlence türlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. İnsanlardaki müzik tutkusu günümüzde TV kanalarının da yayın tarzını belirlemelerinde bir hayli etkili oluyor. Dream TV yayın başladığı ilk günden bu yana çok ciddi boyutlarda bir izlenme oranını elde ederek, önemli bir başarıyı yakalamış durumda. Gerek Türkçe gerekse de yabancı türdeki müzik yayınlarına yer veren Dream TV aynı zamanda sanatçılarla bire bir gerçekleştirilmiş röportajları da izleyİcilerine ulaştırıyor. Siz de en çok dinlenen müziklere ulaşmak istiyorsanız Dream TV frekans bilgilerini kullanarak kanalı Türksat uydusundan izleyebilirsiniz.

DREAM TV TÜRKSAT 4A'DA

Dream TV kanal frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca, kanalı Türksat uydusu üzerinden izlemenize engel olarak sorunlarınızı da yorum yapma alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu konuda size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Aynı zamanda Dream TV frekans sayfamızı düzenli olarak takip ederek kanalın en güncel TV frekans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

0 yorum: