21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Dream Türk Frekans Bilgileri

Türkiye'nin en eski müzik kanallarından birisi olan Dream Türk, aynı zamanda yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden de gerçekleştiriyor. Dream Türk frekans bilgilerini kullanarak en hit ve popüler şarkıları Dream Türk kanalı üzerinden dinleyebilir ve güzel klipleri seyredebilirsiniz.

Dream Türk kanal frekansı bilgileri aşağıda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır.

Dream Türk frekans değerlerini kullanarak, kanalı Türksat uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

DREAM TÜRK UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Dream Türk
Alış Frekansı:12.034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Ülkemizdeki müzik kanallarının sayısı özel televizyonculuğun başlamasından bugüne kadar çok büyük bir artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Özellikle toplum olarak birbirinden çok farklı müzik türlerini seviyor olmamız hali ile her müzik türü için farklı TV kanallarının da kuruluşunu beraberinde getirmiş durumda. Bu kanallardan birisi olan Dream Türk, pop ve benzer müzik türlerinin en güzel örneklerini müzik tutkunlarına sunarak, kaliteli bir şekilde müzik dinlemek isteyenlere çok özel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Dream Türk uydu frekans bilgileri kullanarak siz de kanalı Türkiye'nin neresinden olursanız olun izleyebilirsiniz.

DREAM TÜRK TÜRKSAT 4A'DA

Dream Türk frekans bilgilerini takipçilerimizle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı Türksat uydusunda izleyememenize neden olan sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızı düzenli olarak takip ederek Dream Türk kanal frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: