20 Mayıs 2017 Cumartesi

Türksat 4A Dost TV Frekans Bilgileri

Türksat TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz içeriklerimizde sırada Dost TV bulunuyor. Dost TV frekans bilgilerini aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en köklü ve istikrarlı kuruluşlarından birisi olan Dost TV, uzun yıllardır sürdürdüğü yayınlarını aynı istikrar çerçevesinde gerçekleştirmeye devam ediyor. Aşağıdaki tabloda bulunan uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek Dost TV'nin yayınlarını Türksat uydusu aracılığıyla izleyebilirsiniz. İşte Dost TV kanal frekans bilgileri.

DOST TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Dost TV
Alış Frekansı:11.594 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:25.000
FEC Rate:2/3
Dost TV dini hassasiyetleri ön planda tutan bir televizyon kanalıdır. Yıllardır sürdürdüğü yayınları ile çok önemli bir izleyici kitlesini kendisine çekmeyi başaran Dost TV, özellikle muhafazakar vatandaşlarımızın beğeniyle takip ettikleri bir televizyon kuruluşudur. Siz de dini konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız Dost TV yayınlarını izleyebilir ve kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden yüksek çözünürlüklü yayın kalitesi ile takip edebilirsiniz. En başta da belirttiğimiz gibi Dost TV yayınlarını izleyebilmeniz için makalemizde paylaştığımız TV frekansı birbirlerini kullanmanız yeterlidir.

Çevremizde bulunan Dost TV frekans bilgileri dışında yine makalemiz üzerinden kanalı uydu cihazının aracılığıyla izleme konusunda yaşadığınız problemleri de bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Dost TV kanal frekans sayfamızı düzenli olarak takip ederek kanalın olası frekans değişiklikleri gibi bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. ben Şanlıurfa'da oturuyorum.dost tv çıkmıyor.ne yapmalıyım?

    YanıtlaSil
  2. Selamın aleyküm bana frankasi tarif edermisiniz ben bir türlü başaramadım

    YanıtlaSil