20 Mayıs 2017 Cumartesi

Türksat 4A Dolunay TV Frekansı Bilgileri

Türksat uydusundaki TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz platformumuzda sırada Dolunay TV bulunuyor. İçeriğimiz üzerinden Dolunay TV frekans bilgilerine ulaşabilir ve kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden Türkiye'nin neresinde olursanız olun kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Dolunay TV kanal frekans bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarına uydu cihazınızın kanal arama fonksiyonunu alanına girdiğiniz bilgiler sayesinde izleyebilirsiniz. İşte Dolunay TV uydu frekansı bilgileri:

DOLUNAY TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Dolunay TV
Alış Frekansı:12.034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
ülkemizde artan uydu kullanımı ve uydu teknolojisindeki büyük boyutlardaki gelişmeler, birçok TV kanalının karasal yayın dışında, uydu sayesinde Türkiye'nin her noktasına ve dünyaya yayınlar gerçekleştirmesini sağlıyor. Dolunay TV de Türksat 4A uydusunda yayınlarını gerçekleştirerek seyircilerine ulaşma imkanı buluyor. Dini içerikli yayınlarıyla ön plana çıkan Dolunay TV, ülkemizde hatırı sayılır bir izleyici potansiyeline sahip durumdadır. Siz de dini konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız Dolunay TV yayınlarını takip edebilir, kanalı uydu cihazını üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Dolunay TV uydu frekansı bilgileri dışında haberimi üzerinden kanalı izleme yönündeki problemlerinizi bizlere iletişim formumuz veya yorum yapma alanı üzerinden ulaştırabilirsiniz. Dolunay TV kanal frekans bilgileri sayfamızı düzenli olarak takip ederek kanalı uydu frekansı değerlerinde yaşanabilecek Güncellemeleri de öğrenebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Dolunay tv nin frekansını girdim
    Ama dolunay tv çıkmadı
    Acaba dolunay tv kaldırıldı mı

    YanıtlaSil