21 Mayıs 2017 Pazar

Türksat 4A Doğu TV Frekans Bilgileri

Erzurum'un yerel televizyon kanalı Doğu TV'yi frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Doğu TV uydu frekansı bilgileri yer almaktadır.

ÖNEMLİ: Doğu TV frekansı 12 Ağustos 2017'de değişmiştir. Doğu TV'nin güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir. 

DOĞU TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı:Doğu TV
Alış Frekansı:11.977 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

Kanalı uydu üzerinden izleyebilmeniz için tablodaki Doğu TV kanal frekansı bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama bölümü üzerinden girişini gerçekleştirmektedir. Doğu TV frekans bilgileri ile siz de Erzurum ile ilgili en son gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Erzurum, Doğu Anadolu'nun en büyük şehirlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Erzurum sadece ekonomisi ve nüfusu ile değil, kültürel zenginlikleriyle de oldukça dikkat çeken bir yerleşim noktasıdır. TV kanal zenginliği de bir hayli yüksek olan Erzurum'da birçok yerel TV yayın gerçekleştirmektedir. Bu yerel televizyonlardan bazıları da yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden gerçekleştirmektedir. Doğu TV de yaptığı yerel yayıncılığı Türksat 4A uydusu ile başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Siz de Doğu TV frekans bilgilerini kullanarak kanalı yüksek çözünürlük eşliğinde izleyebilirsiniz.
Doğu TV kanal frekans bilgilerini sizlere sunduğumuz bu içeriğimizden ulaşabileceğiniz gibi kanalın frekans değerleri ile ilgili yaşadığınız problemleri de yorum yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizi düzenli olarak kontrol ederek Doğu TV frekans bilgilerindeki güncellemelere de ulaşabilirsiniz.

0 yorum: